AccuWeather – jak bude zítra?

Aplikace na počasí jsou tak trošku jako šarlatní na pouti, kteří tvrdí, že jejich Rolexky jsou ty pravé a dáte za ně jen dva tisíce. Prostě meteorologům se moc věřit nedá.

 

AccuWeather přesto platí za jednu z nejoblíbenějších aplikací o počasí. Dříve placená aplikace je nyní zdarma a stále nabízí vysoký standard minimálně množstvím informací, které nabízí. Předpověď je pouze předpověď, stejně jako když vám cikánka předpovídá dlouhý a šťastný život i když vás pak na ulici srazí auto, ale to je věc jiná.

 

Jak bude zítra

Informací nabízí aplikace opravdu hodně. Podle GPS si detekuje vaši polohu a tu si můžete uložit a nechat si zobrazovat informace z této polohy, nebo také druhá možnost vyhledat si lokalitu, která vás zajímá. V obou případech dostanete informace nejen o aktuální teplotě, ale také tlaku vzduchu, pocitové teplotě, viditelnosti, vlhkosti a samozřejmě o větru. Nechybí ani informace o východu a západu slunce.

 

Zaručeně čerstvé informace

Hodinová předpověď počasí se mění opravdu často, takže pokud se vám ukáže v 8 ráno, že ve 2 hodiny bude svítit slunce, může se tato informace již v 9 hodin změnit v závislosti na AccuWeather - rozumná aplikace na počasí pro Windows Phone 8aktuální předpovědi a srážkách. Sice vás asi naštve, že aplikace AccuWeather ukazuju každou chvíli něco jiného na druhou stranu stále lepší, než by trvala na své předpovědi z 8 hodiny ranní, přestože bude vše jinak. Týdenní předpověď je hezká věc, ale kolikrát je těžké pro meteorology uhádnout jak bude zítra natož týden dopředu.

 

Mapka s oblačností

V aplikaci AccuWeather se mi líbí také mapka s oblačností, která přehrává záznam oblačnosti nad zvoleným územím, avšak chybí mi tam čas, který by se zobrazoval postupně s přicházející frontální oblačností, takže sice vidíte, že budou mraky, ale nepoznáte kdy. Aplikace má i docela povedený widget, který používám, je třeba po odemknutí obrazovky jen chvíli počkat na aktualizaci informací, stejně tak při spuštění aplikace, si musí prográmek nejprve stáhnout aktuální data.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>