AE 3D Moto – The lost city

Moc často se mi nestává, že bych u her o kterých píšu zůstal delší dobu, než publikuju článek na našem webu windowsphone 9, nebo že bych z hry trávil každou volnou chvíli. Nejsem fanouškem motorek, přesto mě AE 3D Moto – The lost city úplně dostalo.

 

Motorky v klasickém provozu

Co se mi na hře asi nejvíce líbí je to, že hra není závodní, nemáte žádné soupeře, které musíte porazit ve třech kolech nebo tak. Prostě jedete po silnici v klasickém provozu, kde auta osobní či nákladní přejíždění z pruhu do pruhu a vždy „vyhodí“ blink, někdy to však udělají těsně před vámi a to pak máte co dělat. Za ujeté metry vám naskakují body a na cestě leží AE 3D Moto - The Lost City - skvělá hra pro Windows phone 8peníze. Ty můžete sbírat a následně upgradovat utility jako je třeba magnet na snírání peněz, siréna, která vám na určitou dobu vytvoří pruh jen pro vás nebo sebrat bonus, který vám umožní sbírat po určitou dobu body dvakrát rychleji. Za peníze ale také můžete nakoupit třeba novou motorku.

 

Super zábava v krásné grafice

Zůstal jsem docela koukat na opravdu povedenou grafiku aut i okolí silnice. To se mění po ujetých kilometrech a cesta není fádní. Když držíte prst na displeji motorka ve hře AE 3D Moto – The Lost city uhání kupředu velkou rychlostí, pokud prst pustíte motorka zpomalí na příjemnou kochací rychlost. Jízdu do směrů ovládáte nakloněním telefonu do stran. Hra je velice příjemně ovladatelná, zábavná a myslíš, že ji jen tak z telefonu neodinstaluji. Doiporučuji všem i těm co nemáte rádi motorky. AE 3D Moto – The Lost city si ode mě vysloužilo na windowsstore hodnocení 5 hvězd za senzační hratelnost a zábavu, která nutí hrát znova a znova. A abych nezapoměl, hra je samozřejmě zdarma.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>