AE Jewels – barevná bižutérka

Představte si bižutérii mnoha barev a tvarů. Dejte dohromady 3 stejné barvy a tvary. Získejte body a naplňte časovou osu, postupujete do druhého kola. 

 

V pátém kole už náročné

Logická, postřehová a zábavná hra, která vás zabaví, možná jen na chvilku ale jistě vás bude bavit. Cílem hry je prohodit barvy a tvary bižuterních kamenu tak, aby byly 3 stejné vedle sebe nebo pod sebou. Když jich bude víc, tím lépe. Dole pod hracím polem běží time line časová osa, která ukrajuje sekundy z vašeho času. Tím, že dáte dohromady 3 stejné kameny se AE Jewels je logická, postřehová a zábavná hra pro telefony s Windows phone 8čas prodlouží. V prvním kole se čas line kupředu jen líně, takže na přemýšlení máte moře času. Druhé kolo je pohodička, ve třetím už musíte být hbití a páté kolo je už fofr, kde již opravdu makáte naplno, aby nevypršel čas. Můžete také využít bonusů v podobě blikajících či svítících kamenů. Takový bonus vám sestřelí více kamenů najednou nebo vám prohodí kameny, čímž někdy dojde k tomu, že se sami kameny seřadí tak, že jsou 3 stejné tvary a barvy a pak máte body zdarma.

 

Časovka

Druhou verzí této hry je časovka, kdy máte přesně 60 sekund na to, získat co nejvíce bodů. Zde také běží časová linka, ale odstraněním kamenů vám nepřibývá čas, takže se musíte snažit, abyste do minuty sestřelili úplné maximum kamenů. Myslím ale, že první mód hry nazýván jako Action je zábavnější, protože máte stále motivaci dostat se do dalšího kola a naplnit časovou osu až po okraj, což je právě vstupenka do dalšího kola, kde vám však čas nic nedaruje. Hra AE Jawels vás zaručeně zabaví na několik dní, do doby, než bude čas definitivně rychlejší než vy.

 

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>