Battery Widget – pohlídejte si stav baterie

Moje první starost po zakoupení telefonu Lumia 820 byla výdrž baterie. Tedy abych byl přesný její relativně malá výdrž baterie. Mám rád přehled o tom, kolik energie v mém akumulátoru ještě zbývá a také čerpání energie třeba v grafech. Hledal jsem nějakou super aplikaci pro můj WP8 a netrvalo dlouho a našel jsem aplikaci zdarma Battery Widget, která má vše co potřebuji.

 

Stav baterie na zamykací obrazovce

Namítnete, že ten přece vidíte podle ukazatele vpravo nahoře. Přesto jsem rád, že aplikace Battery Widget umí zobrazovat stav baterie v procentech přímo na hlavní obrazovce při zamčeném telefonu. Tedy samozřejmě při stisku tlačítka pro odemykání obrazovky. Aplikace Battery Widget toho však umí mnohem více. Můžete si tak snadno přidat živou dlaždici na plochu a mít tak aktuální přehled o stavu vaši baterie. Dlaždice umí signalizovat i nabíjení.

 

Pro milovníky grafu

Pokud chcete hlídat, jak klesl výkon vači baterie po tom, co jste pustili třeba 30 minutové video není nic lepšího, než se podívat na graf, který vám  informace přesně zobrazí. Budete tak Battery Widget vám ukáže ty největší žrouty baterievědět, jaké aplikace nebo činnosti vám berou nejvíce energie a podle těchto vstupních informací dokážete telefon optimalizovat.

Battery Widget toho však umí mnohem více. Tak například vám ukáže, kolik hodin uplynulo od doby, kdy jste telefon naposled nabíjeli i přesný čas, kdy jste naposledy ukončili nabíjení. Ovšem aplikace vás také může upozornit na to, že to úplného vybití chybí např. 15%, přičemž si lze nastavit při kolika procentech zbývající energie vás má telefon upozornit. Na to, že je aplikace Battery Widget pro Windows phone 8 zcela zdarma je opravdu velmi propracovaná a slouží beze zbytku svému účelu. Hodnotím velmi kladně.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>