Člověče nezlob se! Lite – s více hráči zábava

Jsou prázdniny a okurková sezóna se docela projevuje i na vydávání nových her pro Windows phone. Tak jsem tedy pátral po Windows phone storu, abych si našel nějakou zábavnou hru. Vybaflo na mě „Člobrdo“, čili Člověče nezlob se – jen upřesňuji pro ty, kteří by neznali snad nejhranější stolní deskovou hru v Čechách.

 

Pro jednoho nuda, pro více hráčů zábava

Hra samotná se docela podobá té deskové. Navolíte si, kolik spoluhráčů budete mít a zda budou hrát na jednom smartphonu ve více lidech či budou soupeři ovládaní telefonem. K hodu člověče nezlob se Lite pro Windows phonekostkou můžete použít i pohybový senzor, který také kostku rozpohybuje. Pravidla Člověče nezlob se platí stejná jako u deskové hry, prostě pokud vám někdo stojí na políčku na které jdete vy je bez milosti vyhozen. S tímto vyhazováním však souvisí jedna věc. Nevidíte výraz dotyčného, který je za vyhození jistě naštvaný a tak je to celkem nuda. Figurky se pohybují po hrací ploše sami, což je výhoda, že je nemusíte posouvat, jen určíte s kterou budete posunovat.

Na druhou stranu pokud jste někde na chatě, s partou kamarádů a nemáte po ruce žádnou deskovou hru budete se asi dobře bavit i  u tohoto mobilního klonu.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>