Doors – logicky otevřete dveře

Někdy logicky a jindy zase nelogicky budete otvírat dveře jedny za druhýma. Každé dveře ukrývají nějakou hádanku. Kolik dveří otevřete?

 

Doors pro WP8

Velmi populární hra, kterou hrají nejen uživatelé Windows phone zařízení, ale také ti s Androidem. Představte si situaci, kdy jsou před váma zamčené dveře a vašim úkolem je nějakým Doors - logická hra pro Windows phone vás pořádně vyzkoušízpůsobem klíče otevřít. Někdy jsou způsoby dost rafinované jako například zatřesením telefonu až ze sochy vypadne klíč, který použijete pro otevření dveří. Tím chci říct, že nejen postřeh nebo inteligenci využijete pro otvírání zámků, ale i pohybový senzor vašeho telefonu. Některé dveře skýtají minihry jako třeba pexeso nebo logické úkoly.

 

Návody na You Tube

Postupně se obtížnost zvyšuje a vy nebudete vědět kudy kam a místo dveří vás hra pro windows phone Doors dožene do slepé uličky. Co dělat v takovém případě? Můžete hodiny bádat a přemýšlet, nechat hru na později a třeba vás něco napadne. Pokud jste však netrpělivý nebo se vám zrovna tento level nelíbí a rádi byste pokračovali, prostě si najdete návody na You Tube a můžete hru hrát podle návodu hráčů, kterým se již povedlo úkol vyřešit. Hrát ale hru podle návodů prostě není zábava a vy se tak připravíte o tu možnost přijít na řešení hádanky sami. Hra Doors je opravdu velmi zajímavá a chytlavý. Začnete ji hrát a nevíte kdy skončit. A to ani nemluvím o tom, že se při ni váš mobil se systémem Windows phone vůbec nezapotí. Tak už dost řeší a jdeme otevírat nějaké ty dveře no ne?

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>