Dvě aplikace pro Samsung Ativ S

Nedávno jsem vás informoval o tom, že pro uživatele telefonů Nokia chystá finský výrobce bonusy, které dorazí s upgradem systému . Samsung, který má v nabídce jediný model se systémem Windows Phone 8 si zřejmě uvědomil, že by měl své zákazníky také potěšit nějakým bonusovým obsahem. Výsledkem jsou dvě aplikace, které již nyní mají uživatelé modelu Samsung Ativ S možnost stáhnout.

 

Speciální aplikace App folder ke stažení jen pro majitele Samsung Atvis SAplikace App folder

Tuto aplikaci shledávám velmi užitečnou. Můžete si totiž vytvořit složku do které si přemístíte zástupce různých aplikací. Do nastavení tak třeba můžete dát Wi-Fi, bluetooth a podobně. Zástupce těchto složek si pak můžete připíchnout na plochu. Aplikaci App foyer si již nyní můžete stáhnout, pokud jste tedy majitelem modelu Samsung Ativ S.

 

Speciální aplikace Video Trimmer ke stažení pro majitele Samsung Ativ SVideo Trimmer

Druhá aplikace slouží pro rychlé zkracování videa pořízené tímto mobilním telefonem. Aplikace je ideální pro úplné amatéry, ale také je prý vhodná pro experty. Bohužel nemám možnost ani jednu z uvedených aplikací otestovat, jelikož jsem majitelem telefonu Lumia 820, kde byste tento obsah pro model Ativ S hledali marně. Napište nám do komentářů, zda jste již aplikace zkoušeli a jak jste spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>