Fling Theory

Atomy, magnetické pole a fyzika. Nebojte se, to není aplikace učitele fyziky, ale hra, v které řešíte hádanky za pomocí těchto jmenovaných fyzických prvků. Je to legrace a občas se zapotíte. 

 

Fling Theory se neovládá nejlépe

Mám telefon Nokia Lumia 820 s displejem se skvělou citlivostí a stejně se mi zcela nedaří namířit atomy, tedy kuličky směrem, kterým bych potřeboval. Jsem lama já nebo jen se hra neovládá tak úplně nejlépe? Nevím, každopádně vím, co je cílem hry. Přes různé překážky dostat váš atom až do cíle. Někdy k tomu budete muset aktivovat magnetické pole s kládným či Fling Theory hrajte si s atomy na windows phonezáporným nábojem, abyste váš atom dostali tam, kam potřebujete. Občas je také třeba zničit elektromagnetické impulsy přes které by váš atom neprošel. Zdarma vám hra nabízí 22 levelů, ty další je třeba dokoupit.

 

Reklamy

Během načítání levelu se zobrazují reklamy, které je nutno vždy odklepnout křížkem. Je to daň za hru zdarma. Stejně tak jako placený obsah tak i reklamu si za peníze můžete nechat odstranit. Naštěstí cena hry vám kapsu neurve. Zaplatíte 21 Kč za plnou verzi hry, což je cena přijatelná a za hru adekvátní. Hra Fling Theory baví, ale není to záležitost na dlouhé hraní, spíše ideální na hraní po chvilkách.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>