iDnes.cz – noviny v mobilu

Marně jsem přemýšlel, jak napsat název článku, aby to neznělo příliš jako placený PR článek, zvlášť, když to placený PR článek není.

Napadlo mě napsat iDnes.cz a jsem v obraze, ale zní to hrozně, nicméně aplikace se povedla i když některým uživatelům prý po aktualizaci padá. Jý na svém telefonu Lumia 820 jsem spokojený, protože aplikace nepadá.

 

Všechny rubriky v aplikaci

Portál idnes.cz je dost obsáhlý a nabízí mnoho rubrik. Dobrou zprávou je, že všechny jsou obsaženy v této mobilní aplikaci, takže o žádné nepřijdete. Pokud sledujete například zprávy, sport, finance, bonusweb, cestování, mobil, technet atd. budete příjemně překvapeni, protože své oblíbené články najdete právě i zde v aplikaci pro telefony se systémem Windows Phone.

iDnes.cz aplikace pro windows phoneRubriky tvoří jednotlivé dlaždice, které si můžete libovolně upravovat stejně jako home green systému. V dlaždicích se pak objevují nadpisy článků. Pokud si necháte zobrazit přehled ze všech rubrik, máte články včetně náhledových snímků. Samozřejmostí je možnost umístit si živou dlaždici na plochu. Podle její velikosti vám bude ukazovat buď celý nadpis článku nebo vám jen zobrazí informaci o tom, že byl přidán nový článek.

Aplikace iDnes.cz byla před nedávnem aktualizována a její nová podoba se mi moc líbí, přesto si někteří uživatelé zejména telefonu Lumia 620 stěřují na to, že se jim aplikace nechová korektně. Mě osobně vadí nejvíc, že cca polovinu videa, které je ucítěno v různých článcích se mi nedaří přehrát. Samotnou aplikaci chválím, je hezké, že Mafra myslí i na uživatele systému Windows Phone.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>