InstaPic – spolehlivý a kvalitní fotoeditor

Jednou z nejoblíbenějších a nejvyužívanějších aplikací mobilních uživatelů současnosti je bezesporu instagram. Právě proto jsem se rozhodla vám dnes představit jeho obdobu, vyvinutou speciálně pro Windows Phone 8 – InstaPic.

InstaPic sice není oficiální aplikací spadající pod Instagram, nicméně je to aplikace, kterou její tvůrci dovedli prakticky k dokonalosti. Aplikace je na první pohled velmi podobná originálnímu instagramu a pracuje na stejném principu. Po provedení registrace můžete na hlavní stránce sledovat příspěvky oblíbených uživatelů, se kterými můžete sdílet své jedinečné fotky z nejrůznějších zážitků. Stejně jako v instagramu se vám zde nabízí možnost fotky komentovat a „lajkovat“, sdílet na sociálních sítích nebo posílat přímo do svého PC či tabletu.

V čem má InstaPic oproti originálnímu Instagramu navrch, jsou možnosti práce s fotkami.  Na rozdíl od instagramu se zde totiž uživateli nabízí více možností úprav. Kromě přidávání filtrů, rozmazání, úpravy jasu a oříznutí, zde můžete například vkládat do fotky text, kreslit do ní, přidat nálepky atd.

Pokud jste tedy vášnivým fotografem nebo fotografkou a chcete se pochlubit svým uměním, InstaPic vám k tomu nabízí jedinečnou možnost. Jeho nespornou výhodou je navíc to, že je zcela zdarma. :)

    Screenshot.215863.1000002 (1)

Screenshot.215863.1000001

Screenshot.215863.1000006

Icon.215863  InstaPic, autor: APP LYF, cena: zdarma

odkaz:   InstaPic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>