Kempy v ČR a na Slovensku v mobilu

Dovolená je v plném proudu. Někdo si své zasloužené volno však teprve užije a marně přemýšlí kam letos na dovolenou. Aplikace Camp.cz poradí nejdostupnější kempy v ČR a na Slovensku. A nejen to.

 

Seznam kempů na mapě

Aplikace Camp.cz obsahuje seznam asi 770 kempů v ČR a to není málo. Aplikace umí spolupracovat s GPS a tak vám pro vás najde nejbližší autokemp. Můžete si je také nechat zobrazit na Aplikace Camp.cz pro Windows Phonemapě stejně tak jako vyhledat dle různých parametrů. Jediné, co mi v aplikaci chybí je možnost vyhledání dle toho, zda lze v kempu dělat oheň. Naopak velmi kladně hodnotím to, že aplikace obsahuje i slovenské kempy.

 

Podrobné údaje

O kempu najdete podrobné údaje s možností dotazu na konkrétní kemp přímo z aplikace. Můžete so také kempy přidávat do oblíbených, podívat se, co v okolí kempu najdete nebho je zde odkaz rovnou na webovky kempu.  Jistě se vám bude například hodit informace o otevírací době kempu stejně tak o jeho přesné poloze.

 

Slevy s aplikací Camp.cz

Aby toho nebylo málo, máte možnost s touto aplikací získat i zákaznické slevy. Stačí si najít kempy, kde můžete získat slevu, pak se prokázat kódem z aplikace a sleva na kemp je vaše. Zpravidla se cena sníží o 10%, což není špatné. Ne všechny kempy jsou v aplikaci zaneseny, ale díky uživatelům se databáze stále rozšiřuje.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>