OneShot – to nejlepší pro váš foťák v mobilu

Delší dobu jsem hledal aplikaci, kterou bych si do telefonu nainstaloval. V nových a oblíbených aplikacích jsem nacházel neustále samé komunikační aplikace pro Facebook nebo Google plus, případně You Tube, ale nic pořádného. Až po chvilce hledání mě do očí praštila aplikace OneShot, která umožňuje upravit snímky v reálném čase, tedy před jejich pořízením.

 

Úprava v přímém přenosu

Veškeré změny, které na snímku uděláte můžete vidět v přímém přenosu rovnou na displeji, takže odpadá zděšení, cože jste provedli poté co uvidíte snímek.  Ihned, co spustíte aplikaci Aplikace OneShot pro telefony s Windows phone je super pro váš foťák v mobiluspustí se také fotoaparát s funkcemi aplikace OneShot. Funkce zahrnují úpravy kontrastu, světelnosti, saturace, vyvážení bílé, umožňují také nastavit manuálně čas expozice. Dále jsou k dispozici scénické režimy, různě přednastavené filtry, nastavení citlivosti ISO, možnost manuálního ostření, nastavení ostření a poměr stran snímku. To je pořádná porce manuálního ovládání na fotoaparátu, ale to zdaleka není vše. Lze navíc nastavit mřížku, horizont a také detekci pohybu Až teď je výčet konečný.

OneShot je opravdu jedinečná aplikace, která umožní nastavit hodnoty fotoaparátu v mobilu stejně jako by šlo o digitální fotoaparát a mnoho kompaktů nelze nastavit tak detailně jako zde. Plná verze aplikace OneShot vychází na necelých 42 korun. Pokud často používáte váš telefon k focení bude se vám aplikace jistě hodit. Pro ty co mobilem nefotí by byla ale aplikace zbytečností.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>