Plants vs. Zombies – zažeňte zombie květinama

Velká zábava, ale také dřina, nervy a boj s časem. Plants vs. Zombies je zběsilou nebál bych se říct real time strategií, která vás vtáhne do hry během krátké chvíle. I když jsem vyzkoušel jen demo musím říct, že mít více času koupím si plnou verzi, protože hra za to opravdu stojí.

 

V roli farmáře

Jste v roli farmáře, jehož záhonek okupují Zombíci. Nic příjemného, naštěstí vaše rostliny se umí bránit. Abyste však mohli vysadit rostlinu potřebujete více sluníčka, které získáváte ze slunečnic. Ty se tak stávají strategickým zdrojem „sluncí“ za které kupujete další rostliny, které odráží útoky zombíků. Herní plocha je rozdělena do několika polí. Do přední části doporučuji vysázet co nejvíce slunečnic a pak již rostliny, které se budou snažit zabránit příchodu nemrtvých. Když selžou všechny metody, jak zabránit invazi a zombík pokoří poslední květinu nastupují sekačky. Ta vyjede od stavení po své lajně  vodorovně a sebou vezme všechno, co ji v cestě leží.

 

Plants vs. Zombie je skvělá strategie pro Window PhoneLepší rostliny, ale i chytří zombie

Vy jako farmář máte k dispozici postupem času lepší a lepší rostliny, které například vybuchují. Ale ani nemrtvý nezůstávají jen u bezhlavého útoku a tak někteří v takovém sportovním skoku o tyči překonají nástrahy vámi položené a hned jsou o kousek blíž vašemu domu. V plné hře samozřejmě najdete mnohem více rostlin i shnilých šmejdů, takže se nemusíte obávat, že by hra byla časem nějak nudná nebo stereotypní. Uživatelé systému iOS si již nyní mohou zahrát druhé pokračování této oblíbené hry, my zatím zůstáváme u prvního dílu, který se povedl na výbornou. Plná verze hry Plants vs. Zombie vychází přibližně na 103 Kč, což není málo, ale za tuto hru je to adekvátní částka.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>