Pohádkové dobrodružství přímo ve vašem mobilu!

Že už nevíte, jak svého prcka zabavit? Že Váš špunt nechce večer spát? Že si od vás rád půjčuje Váš telefon? Proč nespojit příjemné s užitečným a nepustit mu jeho oblíbenou pohádku přímo z mobilu?

pohádky1 pohádky2

S chytrou aplikací Pohádky od Seznamu to jde, a to dost jednoduše. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu pro stažení pohádek a přihlášení k vašemu účtu Microsoft. Pak už můžete vesele sjíždět jednu pohádku za druhou. Nemusíte se přitom bát nějakých šílených nesmyslných pohádek. Pro Vaše děti jsou v aplikaci mimo jiné připravena i oblíbená dobrodružství z českých večerníčků. Těšit se tedy mohou například na Broučky nebo na Krtečka.

pohádky4 pohádky5

Další výhodou aplikace pak je to, že je využitelná dlouhodobě. Seznam totiž nabídku pohádek pravidelně mění a aktualizuje, díky čemuž děti mohou sledovat pokaždé něco nového. A když sledování pohádek děti omrzí, mohou si vyzkoušet tvořivou dílničku, která rozvíjí jejich kreativitu.

A jak, že je to s pořízením? Aplikace je v tuto chvíli dostupná ve Windows Phone Store a je zcela zdarma! Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost, jak svým ratolestem udělat radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>