První snímky fotomobilu Nokia Lumia 1020

První snímky očekávané vlajkové lodi finského výrobce mobilních telefonů Nokia jsou na světě. Postarali se o to špioni z @evleaks, kteří jako první zveřejnili fotografii tohoto nového smartphonu s operačním systémem windows phone 8. Díky nim si můžete očekávanou novinku prohlédnout dříve, než bylo plánováno. Oficiální představení mobilu Nokia Lumia 1021 je plánováno na 11. července v New Yorku.

Fotomobil, který byl původně veden s označením EOS se bude pyšnit unikátním 41 MPx fotoaparátem, který nemá ve světě mobilů

Zdroj: twitter.com/evleaks/status/352613545365606401/photo/1

Zdroj: twitter.com/evleaks/status/352613545365606401/photo/1

konkurenci. Na první pohled telefon nevybočuje z řady předešlých modelů, přední strana je vybavena kamerou a trojcí senzorů. Přesná specifikace ještě není známa, ale už teď je jisté, že Lumia 1021 nabídne zcela novou aplikaci Nokia Pro Cam s podporou technologie Pure View.

Podle uniklých fotografií lze soudit, že v USA bude mít exkluzivitu v prodeji síť mobilního operátora AT&T, jehož logo se na uniklých fotografiích objevilo. Nechme se tedy překvapit, s jakými parametry se Nokia na tiskové konferenci pochlubí a i na další informace, které odpoví na otázku, kdy se tento očekávaný model objeví v Evropě, resp. u nás v České republice.

Zdroj: GA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>