S aplikací Voice Translator Pro se na dovolené neztratíte!

Stalo se vám někdy, že jste v zahraničí potřebovali zeptat na cestu a nebyli jste schopni se vyjádřit? Máte problém, když vám v Čechách na ulici zastaví cizinec? Nebo se marně snažíte něco sdělit svému zahraničnímu kolegovi? Pak možná oceníte jednoduchou a praktickou aplikaci Voice Translator Pro, který je dostupný ve Windows Phone Store zcela zdarma.

apps.58063.9007199266369874.e93b66f0-c2a4-46fa-bd93-e89fddaf2198 apps.7122.9007199266369874.4cadffbe-416f-4a1e-b1a8-e35a81efc23c

Jak už samotný název (voice=hlas, translator=překladač) aplikace napovídá, jedná se o aplikaci zaměřenou na překlad mluveného slova. Princip je jednoduchý. Zvolíte jazyk vstupu (váš jazyk) i jazyk výstupu (řeč, do které chcete překládat), zmáčknete tlačítko „speak“ (mluvit) a začnete mluvit ve své vlastní řeči. Aplikace vaše sdělení zaznamená a přeloží do příslušného jazyka. Následně už jen zmáčknete tlačítko „listen“ pro poslech překladu nebo jednoduše dáte druhé osobě překlad přečíst.

Podporovaná je celá řada jazyků, mezi nimž samozřejmě nechybí angličtina, němčina, francouzština, španělština či italština. Ačkoli aplikace nepochází z dílny českých tvůrců, čeština je zde jedním z nejvíce podporovaných jazyků. Využití třeba na letní dovolené tedy nic nebrání!

Aplikace není tvořena na překlad složitých souvětí, při kterých by mohla udělat chybu. V případě využívání pro překlad jednoduchých výrazů a krátkých vět však funguje perfektně. Už tedy nezbývá, než si ji nainstalovat a vyzkoušet :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>