S meteoradarem už nikdy nemusíte zmoknout

Pokud nejste spokojeni s kvalitou předpovědí počasí, pokud vás štve nepředvídatelnost počasí a zejména pokud plánujete program na následující hodiny a potřebujete vědět, jestli z těch mraků nad vámi bude pršet nebo ne, pak byste si do svého telefonu určitě měli pořídit aplikaci meteoradar. 

meteoradar meteoradar3

Meteoradar, na rozdíl od předpovědi počasí, nesděluje informace o tom, jak bude, ale jak aktuálně je – po celé Republice a dál. Jedná se o interaktivní mapy, zobrazující přesná meteorologická data. Na meteoradaru tedy najdete zakreslené všechny mraky, které aktuálně přecházejí nad vaším územím nebo se k němu blíží. Vyčíst z něj ale můžete mnohem víc. Například to, jestli mraky, které se blíží jsou bouřkové či jestli z nich někde prší nebo jestli se k vám neblíží jiné mraky, které zatím nevidíte. Zjistit pomocí něj můžete i povětrnostní podmínky, jako je rychlost a teplota větru. Samozřejmostí pak je zobrazení vaší polohy na mapě, díky čemuž se krásně orientujete.

meteoradar7 meteoradar6

Zejména teď, v letních měsících, hodně cestujeme či výletujeme a znalost počasí stávajícího i nadcházejícího se nám hodí víc, než kdy jindy. Proto, pokud vás aplikace zaujala, neváhejte a pořiďte si jí. Ve Windows Phone Store jí můžete získat zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>