Šikovný pomocník při dopravní nehodě

Napadlo vás někdy, jak byste reagovali a co byste asi dělali, kdybyste se ocitli u dopravní nehody a věděli, že se od vás očekává pomoc? Myslíte, že byste si poradili? Pokud jste lékař či farmaceut nebo pokud máte absolvovaný některý z kurzů první pomoci či zdravotnických kurzů, asi problém nenastane. Co ale zbytek populace? Je sice pravda, že v krizových situacích stoupá hladina adrenalinu v krvi, což způsobuje schopnost člověka jednat způsobem, kterým by v klidové situaci nejednal a dělat věci, které by ho jinak možná ani nenapadly. Zkrátka a jednoduše jednáme mnohem instinktivněji. To však ne vždy stačí. A právě pro tyto situace je tu mobilní aplikace Dopravní nehoda, která vás rychle, jednoduše a prostě provede všemi kroky, které byste v případě dopravní nehody měli udělat.

dn6 dn5 dn4 dn3 dn2 dn1

V případě nouze tedy můžete prostě postupovat krok po kroku dle instrukcí, a tak situaci úspěšně vyřešit. Jednotlivé kroky si můžete také odškrtávat, což vám usnadní orientaci v postupu a díky čemuž se nestane, že byste se tak říkajíc ztratili. Další výhodou aplikace jsou zavedená tlačítka pro přímé volání záchranky a policie, která vám ušetří cenné vteřiny či dokonce minuty přemýšlení nad správným telefonním číslem a jeho vytáčení. Co se naopak dá vnímat jako nedostatek aplikace je absence vokálních instrukcí. Pro mnoho lidí může být problém číst ve vyhrocené situaci text z mobilního displeje. Namluvení instrukcí by tedy mohlo výrazným způsobem usnadnit a uspíšit jednání.

Aplikaci Dopravní nehoda si můžete stáhnout ve Windows Phone Store, a to zcela zdarma.

Lucka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>