Trial Xtreme 3 – Na plný plyn!

Velmi populární závodní motokrosová hra, která již oslavila úspěch na Androidu a iOS, přichází konečně do Windows Phone Store. Hra Trial Xtreme 3 se může pochlubit 50 miliony stažení na všech platformách od svého vydání. Užijete si opravdu spoustu zábavy a kaskadérských kousků!

1

 

Hra obsahuje 6 „světů (chcete-li světadílů) a více než 100 závodních tratí, na kterých můžete využít speciální vlastnosti jedné ze tří motorek. Hra je možná v režimu jednoho hráče a je dostupný i zajímavě zpracovaný multiplayer. Při hře se budete muset doslova poprat se spoluhráči (soupeři) a s velkým množstvím překážek, jako jsou například auta na vrakovištích, vodovodní trubky, několikapatrová lešení, hořící obruče a spousta dalších. Hodnocení je vyjádřené hvězdičkami, podobně jako například v Angry Birds. Obtížnost jednotlivých kol postupem hry roste a tak vám vydrží opravdu na dlouhou dobu!


Hra samotná je na Windows Phone Store ke stažení zdarma, ale bezplatně si můžete zahrát pouze 32 kol, zbytek si musíte dokoupit nákupem přímo ve hře.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>