Unblock Red – dejte prostor červené

Zapněte mozkové závity, protože je před vámi více jak 1200 úrovní hry Unblock Red. Tohle Puzzle si oblíbíte především při čekání na tramvaj či metro.

 

Odblokujte červenou

Cílem hry Unblock Red je otevřít cestu pro červený obdélník a dostat jej z hracího pole pryč. V cestě mu však budou stát obdélníky modré, které můžete libovolně posunovat ve své dráze. Ty svislé posunujete svisle a ty vodorovné zase vodorovně. Počítá se vám počet tahů, které potřebujete k tomu, abyste červený obdélník dostali z hracího plánu pryč.

Hra je rozdělena do několika obtížnostních ševelů. Ten nejsnazší je průvodce Tutorial, který vás spíše naučí jak hru ovládat, než že by vás trápil. To level Easy v kterém je na 300 úrovní Unblocr Red - skvělé puzzle pro windows phonevás už potrápí mnohem více a některé levely po 120 neúspěšných pohybech rezignovaně resetujete a začnete znova. Ontížnost normal dá již zabrat více, ale až teprve hard je masakr a tam se zapotíte. Hra Unblock Red je jednoduchá na grafiku, nezatěžuje procesor vašeho telefonu a přesto vás nutí hrát stále dál a pokořit všechny levely, které hra nabízí.

Pokud byste však chtěli zvládnout více jak 1200 úrovní, požádejte si raději o dovolenou, protože některé úrovně vás jen tak rychle nepustí. Osobně se nacházím někde v levelu Easy na 52 úrovni a postupně se hru chystám dohrát celou. Za rok vám napíšu v kterém levelu jsem :-) A když hru dohrajete dokonce můžete začít znova s cílem zvládnout jednotlivá kola na méně tahů.

Napiště nám do komentářů, v jaké úrovni se zrovna nacházíte nebo která vám činila největší potíže. Jisté je jedno, zvládnout jdou všechny.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>