Váš psí mazel v mobilu

Dnes se nebudeme věnovat pouze jedné aplikaci, ale podíváme se rovnou na dvě aplikace, které se věnují výhradně psům. Aplikace Dog Breeds je v podstatě encyklopedie plemen a aplikace Dog at Hand slouží k zapisování informací o vašem pejskovi.

 

Prohlédněte si plemena psů v mobilu

Aplikace Dog Breeds je v podstatě kynologickou encyklopedií, kde si abecedně můžete ptohlížet plemena psů a informace o nich. V trial verzi jich bohužel moc není a stejně tak nemůžete Encyklopedie plemen psů se základními údaji o jednotlivých plemenech. Čeká vás i kvízpřehrávat videa či si jednotlivé plemena mezi sebou porovnat. Informace o psech jsou základní jako kolik plemeno obvykle váží, kolik se dožívá let, ale najdete i docela zajímavé hodnocení třeba v rámci agresivity, poslušnosti, inteligence a podobně.

Je pro vás připraven také kvíz, kde máte šanci blejsknout se vašimi znalostmi plemen. Celá aplikace vás výjde na něco málo přes 60 Kč. Dog Breeds tedy slouží spíše těm, kteří by si rádi pejska teprve pořídili.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Aplikace Dog at hand vám umožní zadávat informace o vašem mazlíčkoviVáš miláček v mobilu

Dog at hand je naopak aplikace zdarma a je určena těm, kdo již psa vlastní. Umožní o něm zadat různé informace jako jméno, fotografii. To je však jen základ. Můžete přidávat informace o krmivu například kolik vás mazlíček spotřebuje krmiva denně jakou značku. To se pak promítne do informací o týdenní a měsíční spotřebě společně s cenou, kterou si můžete zadat.

Aplikace ale umožňuje také přidat informace z psí známky, kontakty na veterináře včetně adresy a ordinačních hodin. Samozřejmě si všechny tyto informace můžete zapsat třeba no poznámkového bloku, ale v aplikace Dog at hand to má styl a vše máte takzvaně pod „jednou střechou“.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>