VsysCalendar WP8 – super synchro aplikace

Než začnu psát o nějakých hrách napíšu nejdříve takovou malou recenzi  nebo možná spíše tip na aplikaci, která umožní synchronizovat více kalendářů Googlu a současně i Windows Live. 

Funguje je to

Před nedávnem jsem nastoupil do nového zaměstnání, kde je složitější docházka a jako ve správné moderní firmě není již docházka vyvěšena na nástěnce, ale je zaznamenána v kalendáři Google a každý si ji může sdílet ve svém telefonu. Pro uživatele androidů asi lehce řešitelné, bohužel však kalendář ve Windows Phone 8 je bída a myslím, že by to měla být jedna z věcí na Aplikace VsysCalendar WP8 je opravdu báječnákteré Microsoft zapracuje, protože je to bída. Ať jsem se snažil jak jsem chtěl v kalendáři jsem měl povolenou synchronizaci z mého Google účtu a na něm povolenou synchronizaci nejen emailů ale i kalendáře. Přesto jako by se nic nedělo kalendář Windows Phone prostě nechtěl docházku zobrazovat a tak jsem musel pohledat na storu aplikaci, která by mi pomohla.

Našel jsem a jsem moc mile překvapen. Aplikace se jmenuje VsysCalendar WP8 a funguje dokonale. Po aktualizaci docházky vedením se synchronizují změny téměř okamžitě nebo po spuštění aplikace. Přehledně zde vidím svou docházku a widget, který si lze roztáhnout na velikost dvou dlaždic zobrazuje kalendář a 3 nadcházející události. Takže hned vím, kdy jít do práce. Aplikace kromě toho umí i synchronizovat více účtů včetně Windows Live, ale to opravdu nepotřebuju, docházka z Google kalendáře mi bohatě stačí. Kdybych měl kalendářů více asi by mi chyběly kategorie, které aplikace neumí zobrazit, ale jinak dávám 4 z pěti hvězdiček a všem vřele doporučuji. Za cenu 21 korun je to kup velmi dobrý.  

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>