Zásilky – sledování zásilek v mobilu

Dnešní recenze na aplikaci bude pro mě trošku zvláštní. Tvůrcem aplikace totiž není nikdo jiný než můj dobrý dlouholetý kamarád Michal Vyroubal. Aplikace Zásilky má velmi dobré hodnocení a momentálně ji najdete na windows phone store hodně vysoko. Je zdarma a umožní vám sledovat stav vašich zásilek. Tak jdeme na to.

 

Sledování zásilek jakéhokoliv přepravce

Michal si často zasílá zboží z eBay, ale také z českých Ezopů a stejně jako většina z nás sleduje dle čísla zásilky stav těchto zásilek na stránkách přepravců. Jenže, co když máte jednu zásilku přes PPL, druhou veze pošta a třetí má dorazit DHLkou? To se pak hezky zapotíte než navštívíte stránky všech přepravců a tedy než zjistíte stav vaši zásilky. A protože Michal rád Aplikace Zásilky pro Windows phone je velmi užitečná aplikace na sledování zásilekprogramuje a velmi ho baví Windows phone bylo jasné, že dřív nebo později si napíše aplikaci pro Windows phone, kde bude moci sledovat zásilky všech přepravců.

A opravdu se povedlo. Můžete sledovat zásilky přepravních společností od Česká pošty, Slovenská pošty, DPD, PPL, DHL, FeDex, UPS, GLS a Geis. To už je pořádně obsáhlý seznam dopravců a nechybí snad žádný velký. Jednotlivé zásilky si pro přehlednost můžete pojmenovat a sledovat tak zásilku „mobilního telefonu“, „značkového rumu“ či „luxusního spodního prádla“, které jste třeba objednali své manželce k narozeninám.

 

Minimální přenos dat

Aplikace Zásilky pro Windows phone mého kamaráda (dobře se to chlubí cizím peřím) má minimální nároky na přenos dat a to z toho důvodu, že z vašeho telefonu pouze odejde dotaz na zásilku, vše ostatní se děje přes webovou službu a vás telefon již pouze příjme informace z této webové služby o stavu zásilky. Nemusíte mít proto strach, že by vám aplikace Zásilky urvala kapsu za internet v mobilu. A vynechal jsem ještě jednu drobnost. Jednotlivé zásilky si v podobě dlaždic můžete připínat na plochu, abyste měli online přehled o stavu vaši zásilky. Bohužel zrovna žádnou zásilku nečekám, ale i tak jsem si aplikaci nainstaloval pro budoucí použití- Láká mě si něco hned objednat J Jsem pyšný na svého kamaráda, že je tak šikovný programátor.

  • Die App konnte nicht gefunden werden. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>